.

.

Турција Пурпурна Трајни Врзивно средство со Магнетен Прстен Затворање Печатени Шема Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Турција Пурпурна Трајни Врзивно средство со Магнетен Прстен Затворање Печатени Шема Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100

евалуација:

DEN 302.40
Од стока
Во магацинот

79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.7 инчен Едноставна операција : притиснете го на врвот и на дното копчиња во исто време или повлекување на прстен нанадвор за да лесно се отвори 6-прстен врзивно средство, Притисни на прстен во внатрешноста да се затвори. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи. [ФЛЕКСИБИЛНОСТ] совршена големина за пишување и цртање, џеб големина е погодна да се носат околу при патување или на одмор, овој лаптоп врзивно средство може да се користи како училиште тетратки, канцеларија тетратки, поезија и патување, sketchbooks, меморандуми, лични организатори и planners, итн.Пен носителот : На пен носителот може да се одржи на пен цврсто, брзо и лесно, Тоа е погодно да ги собереш на пен по пишување, Никогаш не се грижите за губење на вашиот пенкало.[МОДЕН ДИЗАЈН] А5 лаптоп врзивно средство, можете да додадете или намалување на хартија по волја, специјално дизајниран за професионалци, На насловната големина е 23.

Детални спецификации

Додатоци на производи