.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера Трага Камера 720P Игра Лов Камери со Ноќно Водоотпорен Ноќ Визија Диви Животни Детектор Трага Камера Брза Испорака Областа Следење на Ка?

M5RU Инфраред Отворено Камера Трага Камера 720P Игра Лов Камери со Ноќно Водоотпорен Ноќ Визија Диви Животни

евалуација:

DEN 1815.60
Од стока
Во магацинот

*1.Тоа може да се користи како за следење на животните активност траекторијата или навики. *2.Тоа може да се користи за диви животни набљудување и истражување, и фотографирање на слики и видео записи на диви животни. *3.Се користи за спорт камери, возење велосипед, возење, кампување или истражување. *4.Се користи за надзор камери, домови, канцеларии и заедници. *5.Се користи во места каде докази за упадот треба да се добијат во затворени простории и на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи