.

.

WiMas 9 Во 1 Crimp Мрежна Алатка Комплет Компјутер Одржување и Поправка Алатки Кабел Crimping Клешти Тестер конектори за RJ45/11/12 Cat5/5e

WiMas 9 Во 1 Crimp Мрежна Алатка Комплет Компјутер Одржување и Поправка Алатки Кабел Crimping Клешти Тестер

евалуација:

DEN 534.96
Од стока
Во магацинот

【9 Во 1 Мрежна Одржување Алатки】9-во-1 мрежна одржување алатки одговараат на основната потреба, која вклучува crimping клешти, мрежен тестер, 20pcs RJ45 кристал конектори, 20pcs опфаќа конектори, удар надолу алатка, RJ45 спојка, 3-начин спојка, жица соголување нож, 100 парчиња од најлон кабел врски. 【мулти-функционална големина : 4mm*200mm).

Детални спецификации

Додатоци на производи