.

.

Дома Мебел Вино Решетката Модерна Едноставна Вино Решетката Слон Декорација Дневна Соба Вино Кулер Црвено Вино Полици Дома Декорација Спална Соба Аранжман Соба Л?

Дома Мебел Вино Решетката Модерна Едноставна Вино Решетката Слон Декорација Дневна Соба Вино Кулер Црвено Вино

евалуација:

DEN 2320.80
Од стока
Во магацинот

Симпатична вино оркестарот : Оваа убава и симпатична не е само заеднички вино носителот, тоа може да се користи за домашна декорација.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : Ефикасно да се зголеми просторот за складирање, одговара на секој дом, кујна, трпезарија, винарска визба или бар.Safe МАТЕРИЈАЛ : вино решетката е направен од висок квалитет,Цврстата структура спречува тетеравење, поместување или паѓа.Погоден за многу години и го издржат многу се користи,Вина НЕ се ВКЛУЧЕНИ.БРЗ и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секој вино носителот може да биде инсталиран во кујна, трпезарија, или каде сакате да уживате во deliciously шише.Против пролизгување третман на дното спречува вино решетката од паѓање и го штити кршливи предмети.Сето ова се чини како да ви кажам ова вино е мое, не може да го земе.Објектот Тежина : 2 Kilograms Perfect Подарок : Ова е Симпатична Подарок за љубителите на вино или мачка љубители на Роденден ,Денот на Вљубените , Денот на Таткото,на Мајката Ден или Други Посебни Дена!.

Детални спецификации

Додатоци на производи