.

.

Фенси Cuteg Лаптоп и Таблет Случај Бел Тигар Уметност Пренослив Лаптоп Компјутер Торба

Фенси Cuteg Лаптоп и Таблет Случај Бел Тигар Уметност Пренослив Лаптоп Компјутер Торба

евалуација:

DEN 461.28
Од стока
Во магацинот

Го штити вашиот уред од вода, прашина, нечистотија, се судрат, шок и случајно гребнатини.Одличен подарок избор за себе, пријателите, семејството, мајката и таткото, наставникот или ученикот и др.5cm), 12inch(32x24x1.5cm), 13inch(35x26x1.Мек, флексибилен, shockproof, еластична, водоотпорен, и дише.

Детални спецификации

Додатоци на производи