.

.

Б-Gentiobiose [Amygdalose], 500 Милиграми

Б-Gentiobiose [Amygdalose], 500 Милиграми

евалуација:

DEN 4054.32
Од стока
Во магацинот

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C12 H22 O11. CAS Број : 554-91-6. Молекуларна Тежина : 342.3. Вообичаено Име : Amygdalose.Чистота : >98% Растворливи во : Вода Продавница на : 2-8°C Производот обично бродови во 24 часа.Овој производ е продаден за лабораториски истражувања употреба.Супстанција Име : Amygdalose Молекуларна Формула : C12 H22 O1 Молекуларна Тежина : 342.3 CAS Број : 554-91-6.

Детални спецификации

Додатоци на производи