.

.

Newmind Велигден Недовршени Bunny Дрвени Парчиња Baubles Doecrative, Unpainted Зајакот Исечок Парчиња Природни Селски за Занает Проекти, Виси Buny Сликарство

Newmind Велигден Недовршени Bunny Дрвени Парчиња Baubles Doecrative, Unpainted Зајакот Исечок Парчиња Природни

евалуација:

DEN 537.60
Од стока
Во магацинот

* Материјал : Овие дрвени парчиња се направени од дрво материјал, лесни и издржлив, лесен за вас да се наслика, ги красат или едноставно крива на нив.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Можете да наслика или дамка embellishments со свој стил и бои, многу убаво decors.Ви благодариме!.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. - Широка Примена : Погоден за сите видови на украси, исто така, совршен подарок за себе или за вашите пријатели да се направи занает, бележник, - карта во донесувањето одлуки, embellishments, ознаки, персоналните проекти, Божиќ декорација, свадба декорација.Одлична декорација за вашиот елка или подарок за вашите пријатели.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Природна Дрво - Size : 50.2inch Package Вклучува : 1 Парче Дрво Зајакот Slices Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење. * Празно површина се предвидени со голем простор, погодна за пишување, сликарство,совршен за сите ваши DIY украсување или занаети.Можете да наслика или дамка embellishments со свој стил и бои, многу убаво decors.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите. * Боја : Природна дрво боја, и двете страни се изшкуркан да се мазни.

Детални спецификации

- Material:
Wooden
- Color:
Natural Wood
- Size:
50.8x24.8x0.5CM/20x9.8x0.2inch
Package Includes:
1 Piece Rabbit Wood Slices :
Please allow slightly difference due to manua l measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. Thanks! :

Додатоци на производи