.

.

DXM Дијамант Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор рачно изработени - 13381

DXM Дијамант Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор рачно

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Работен врз мора да majorof умре сечење machines4.Име : Втиснување board Material : plastic Condition : 100% Нови & Cute SIZE : 10.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.

Детални спецификации

Додатоци на производи