.

.

DXM Малку Торта Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор - 15161

DXM Малку Торта Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор

евалуација:

DEN 2157.60
Од стока
Во магацинот

Име : Втиснување board Material : plastic Condition : 100% Нови & Cute SIZE : 10.5 cm Special потсетник : Ова е голем големината, умира и печат целосно matches NOTICE : 1.Ние нудиме на клиентите 2 опции : умре сечење и печат.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Широка Примена : Умре парчиња Метал Cutting Умира е Погодна за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум,карта на акции.

Детални спецификации

Додатоци на производи