.

.

Нова страна 1/2 (0.5) Дворот ПраскаДевојка Проверки Ватенка Крпа Текстилни Памук Quilting Ткаенина ГД-1646J DIY Занает Резерви со InnaBest

Нова страна 1/2 (0.5) Дворот ПраскаДевојка Проверки Ватенка Крпа Текстилни Памук Quilting Ткаенина ГД-1646J

евалуација:

DEN 1036.80
Од стока
Во магацинот

БОЈА РАЗЛИКИ - А карактеристика на ткаенини е широк спектар на нијанси за секој вкус - стилски модели со отпечатоци дизајниран според целна ориентација.Сите наши ткаенини се 42" 45" во ширина, освен ако не е поинаку означено.Повеќето релевантни за дома внатрешни работи реновирање, додавајќи стил за секојдневен изглед, занаети, и DIY.Нашиот каталог на ткаенини има многу позиции и карактеристики, кои се погодни за широка употреба.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - производителот користи сертифицирани материјали за производство на безбедни производи.Материјали и ткаенини видови се претходно тестирани за allergenicity.Главната карактеристика на текстил' употреба е создавање на уникатен стил во една форма, која им овозможува на нашите клиенти да создадат стилски проекти.Сите слики кои одговараат на вистински примероци, а за ваша погодност, материјал, продажба и сечење прашања се координирани со нашите консултанти.Во исто време, нашите текстилни занаетчии се создаде исклучително издржливи материјали со дијагонала ткае.Еден пристап за боја и печатење на избор, во комбинација со докажаните и одржливи материјали, создава стилски, решенија за вашиот вкус.Не бледнее, не се носат надвор, поради неговата дијагонала ткаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи