.

.

Шишиња со вода 650ml Спортови на Вода Првенство Отворено Спреј Матирано Пластични Шише за Вода (Боја : Зелена)

Шишиња со вода 650ml Спортови на Вода Првенство Отворено Спреј Матирано Пластични Шише за Вода (Боја : Зелена)

евалуација:

DEN 553.92
Од стока
Во магацинот

Со слама и да се справи,leakproof, трајни, непробојни.Материјал : Храна Одделение Пластични PP+КОМПЈУТЕР ,BPA Free.Адаптација температура : 0°C-100°C Капацитет : 650ml.Големина : 26.5*7cm.Боја : Црна,Бела,Розова,Зелена.Со слама и да се справи,leakproof, трајни, непробојни.Материјал : Храна Одделение Пластични PP+КОМПЈУТЕР ,BPA Free.Адаптација температура : 0°C-100°C Капацитет : 650ml.Големина : 26.5*7cm.Боја : Црна,Бела,Розова,Зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи