.

.

Конкретни Дупка во Собата,Плус месо тело,Ѕид Дупка Машина,Конкретни Дупка Видов Сет Плус месо тело Ѕид Дупка Вежба Малку Комплет за Цемент Ѕид од Тули водоводните Ц

Конкретни Дупка во Собата,Плус месо тело,Ѕид Дупка Машина,Конкретни Дупка Видов Сет Плус месо тело Ѕид Дупка

евалуација:

DEN 2728.56
Од стока
Во магацинот

По-продажбата на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Конкретни Дупка во Собата : Ова конкретни дупка дупчење видов во собата е направен од висок квалитет на зацементира карбид, кој е високо отпорни на абење.8 инчи Употреба : се Користи за да се направи дупки во ѕидовите на ѕиданите бетонски конструкции.4 инчи, околу 40 mm/1.6 инчи, околу 50 mm/2.Ѕидот Дупка Машина : Ова дупчење бетон видов има заби, брзо дупчење и долг животен век.

Детални спецификации

Project Type:
Hole Saw
Material:
Carbide
Hole opener specifications:
approx. 35 mm/1.4 inches, about 40 mm/1.6 inches, about 50 mm/2.0 inches, about 65 mm/2.6 inches, about 80 mm/3.1 inches, about 110 mm/4.3 inches
Connecting rod specifications:
approx. 110 mm/4.3 inches, about 350 mm/13.8 inches
Uses:
Used to make holes in the walls of masonry concrete structures. Can drill holes for air conditioners, water pipes and range hoods
Applicable scenarios:
home improvement building materials, mechanical engineering
packing list:
2 x screws :
6 x Hole opener :
2 x connecting rod :
2 drill bits :
After-sales guarantee:
If you have any questions, please feel free to contact us, we will do our best to help you solve it within 24 hours.

Додатоци на производи