.

.

Ј. Templeton Жените Plaid Ученичка Облека Pleated Кавга најгласен поборник Здолниште

Ј. Templeton Жените Plaid Ученичка Облека Pleated Кавга најгласен поборник Здолниште

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

100% Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Форма фитинг, машина перат; zip затворање.МЕКИ И УДОБНИ : Мека, удобно да се носат со кожата на допир материјал.МОДЕН ДИЗАЈН : Топло стилски облека, ученичка костим.ПОСТАВЕТЕ РАСПОЛОЖЕНИЕ : одлично за клубот, cosplay (Црвена Јава Худ), bachelorette партија, Hollyween костим, Св. Патрик.Со НАРАЧУВАЊЕ ПРЕДЛОГ : Може да сакате да ги нарачате поголем големина како што тие имаат тенденција да биде малку мали.

Детални спецификации

Додатоци на производи