.

.

Конектор 1PCS пневматски конектор PY ЈП СТП PV ЧАСОТ PZA PK SA HVFF црево за полнач 4-16mm пластични црева конектор компресор брз полнач Лесно да се инсталира и издржливи ( Боја :

Конектор 1PCS пневматски конектор PY ЈП СТП PV ЧАСОТ PZA PK SA HVFF црево за полнач 4-16mm пластични црева конектор

евалуација:

DEN 720.00
Од стока
Во магацинот

Име на производ : СТП PV PY ЈП ЧАСОТ PZA PK HVFF SA пневматски конектор.Материјал : пластични + нерѓосувачки челик circlip.Circlip : не ' рѓосувачки челик.Применливи цевка материјал : СТП / PE / најлон, полиуретан.Надворешниот дијаметар на цевката : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm / 16mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи