.

.

FEZZIA Дрвени Денот на Вљубените Украси Подарок Кутија 96Pcs 8 Форма Predrilled Дрвени Cutouts за Божиќ Декорација, Сликарство,DIY Занаети, Дрвени Фото Рамка (одговара за 4x6 Слика Р?

FEZZIA Дрвени Денот на Вљубените Украси Подарок Кутија 96Pcs 8 Форма Predrilled Дрвени Cutouts за Божиќ Декорација,

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Направи некои исклучителна слики или ракотворби и ги прикаже на вашата работна маса или маса за да се направи вашата канцеларија или студија средина повеќе природно и удобно.Десктоп декорација.Добрината секогаш е минливи, ние треба да се задржи повеќе скапоцени слики за да се негува нашата убава и среќен пат.Можете да engrave или боја за да ја одбележат посебен ден, или можете да ги искажете вашите искрени чувства.Кога важно фестивали ајде, направи некои украси и ракотворби да се направи вашиот фестивал уникатен. [Најдобри Божиќ Подарок] : божиќ дрвени украси,Овој подарок кутија е убаво дизајниран, многу погодна како Божиќ подарок за себе или вашето семејство и пријатели, додавајќи празнична атмосфера.Користете ја вашата имагинација да се создаде визуелно запрепастувачки ѕид уметност!Дрво парчиња може да се претвори обичните ѕидови во неверојатни уметнички дела на многу начини.Користете ја вашата имагинација да се создаде совршена работа слободно.Направи некои исклучителна слики или ракотворби и ги прикаже на вашата работна маса или маса за да се направи вашата канцеларија или студија средина повеќе природно и удобно.Рачно изработени DIY.Празник декорација.

Детални спецификации

Додатоци на производи