.

.

IubuFigo 25мм 1 Пристрасност Лента Пристрасност Обврзувачки за Шиење Еден Пати Лента Полиестер Солидна Боја (Беж)

IubuFigo 25мм 1 Пристрасност Лента Пристрасност Обврзувачки за Шиење Еден Пати Лента Полиестер Солидна

евалуација:

DEN 480.00
Од стока
Во магацинот

[Ширина] : 1" (25мм); Кога двојно укината,големината е 1/2"(12.5 mm). [Пати] : Еден пати пристрасност лента. [Материјал] : 100% полиестер;Colorfast; Не-рашири; без Мирис; Машина перат. [Количество] : 50 јарди по ролна. [Примена] : се Користи за шиење, обврзувачки, hemming итн. [Материјал] : 100% полиестер [Ширина] : 1" (25мм) [Пати] : еден пати [Количество] : 50 јарди секој се тркалаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи