.

.

Есен Sunflowers 6 Прстен Врзивно Кожа Папка Дизајнер Лаптоп Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Есен Sunflowers 6 Прстен Врзивно Кожа Папка Дизајнер Лаптоп Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 861.60
Од стока
Во магацинот

Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата.79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.[МОДЕН ДИЗАЈН] А5 лаптоп врзивно средство, можете да додадете или намалување на хартија по волја, специјално дизајниран за професионалци, На насловната големина е 23.

Детални спецификации

Додатоци на производи