.

.

Боја Mandala 6 Прстен Врзивно Кожа Папка Дизајнер Лаптоп Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Боја Mandala 6 Прстен Врзивно Кожа Папка Дизајнер Лаптоп Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

HESLING А5 СТП кожа лаптоп врзивно 6-прстен refillable лаптоп Големина : A5, 23. 6 Челик врзивно средство : врзивно е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и фирма, На 2 см (0. [ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА] шест-прстен врзивно користи погодно магнетни затворање, 4 картичка слотови и 1 пасош/ticket/забелешка џеб, 1 нерѓосувачки челик 6-прстен (дијаметар 0.На 6-прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, држи хартија цврсто и спречување тоа од испаѓање.7 инчен Едноставна операција : притиснете го на врвот и на дното копчиња во исто време или повлекување на прстен нанадвор за да лесно се отвори 6-прстен врзивно средство, Притисни на прстен во внатрешноста да се затвори.Пен носителот : На пен носителот може да се одржи на пен цврсто, брзо и лесно, Тоа е погодно да ги собереш на пен по пишување, Никогаш не се грижите за губење на вашиот пенкало.Функција картичка џебови : 4 картичка џебови може да се користи за чување на вашиот бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички, или билети и фотографии.79 инчи) внатрешен дијаметар прстен може да се одржи околу 100 листови хартија. [ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК] Секој ќе ви се допадне овој исклучителен и уникатен лаптоп врзивно како подарок, со различни модели за да го изберете од, совршен подарок за нив да се снима интересни и возбудливи нешта во животот.

Детални спецификации

Додатоци на производи