.

.

KOLAOYEP Crossover Разгореа Leggings Bootcut Јога Панталони за Жени со Висок Појас Bootleg Тренингот Legging

KOLAOYEP Crossover Разгореа Leggings Bootcut Јога Панталони за Жени со Висок Појас Bootleg Тренингот Legging

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

〖CROSSOVER ОДБЛЕСОКОТ LEGGINGS〗На уникатен дизајн на крстот половината и разгореа нога на дното се направи оваа bootcut јога панталони повеќе стилски. 〖ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ〗Четири начин се водат и buttery мека ткаенина ви нуди максимална удобност и модата.Совршен за статистика, јога, танц, фитнес, трчање, повик.Широк корселе е доволно висока за да го контролирате вашиот стомак и нежно гушкање вашиот половината, имајќи го престој во право место што ќе се прави.Без разлика на тоа каков вид на облека ќе одговараат, како што се спортски долна облека, маици, одговараат јакни, итн.V обликот на предните помага во контролата на го стомакот, се намалат половината и да го покрие долна облека линија.Ќе се чувствувате посигурни и шармантна кога ставање на нив.Жените Bootcut Јога Панталони Crossover Разгореа Leggings.Ткаенината е дебела за да се заштитите од гледаат преку кога кои клечат, свиткување или седење.

Детални спецификации

Додатоци на производи