.

.

Стакло Вежба Малку, Iamond Дупка Видов Вежба Малку Вежба Малку Дупка Видов Вежба Малку Сет Дупка Шупливи Ударна Дупка Видов во Собата за Порцелан Мермер

Стакло Вежба Малку, Iamond Дупка Видов Вежба Малку Вежба Малку Дупка Видов Вежба Малку Сет Дупка Шупливи Ударна

евалуација:

DEN 434.40
Од стока
Во магацинот

ЛЕСНО ДУПЧЕЊЕ ПРОЦЕС : Овие стакло дупка видов поставени по должината на вежба малку се олесни влезот на вода за ладење и да избега од чипс и други честички од дупчење, на тој начин што дупчење процесот полесно.ПОСТОЈАНА ВОДА ПРИЛОГ : Кога вежба малку работи на стакло или керамика, потребно е постојано да додадете вода, бидејќи ниска дупчење притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување може да го продолжи животот на вежба малку.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие вежба делови се направени од високо квалитетен материјал да се спротивстави на корозија.На згусне слој на понуди супериорен сечење сила за максимална дупчење резултати.ОДЛИЧНА СЕЧЕЊЕ СИЛА : Секоја дупка е мазна и прецизни површински третман за да се постигне одлични сечење сила.ПРЕЦИЗНОСТ ДИЗАЈН : Дијамант дупка пили се дизајнирани и изградени се неспоредливи со знаење и експертиза на лемење и обложување рабови и површини со многу најтешко на материјали.Лесен за употреба, Добри Перформанси и долг живот Одлична за правење чисти и точни дупка на стакло, плочка, гранит и мермер Работи подобро со електрична вежба ( со Исклучок во овој објект ).

Детални спецификации

Material:
Diamond
Color:
Silver
Size:
14mm
Package included:
1 x Glass Hole Saw :
Notice:
1.Please allow 1-3mm error due to manual measurement :
pls make sure you do not mind before you bid :
2.The colors may have different as the difference display,pls understand :

Додатоци на производи