.

.

queshizhe Снег Изолирани Боја Џеб машки Комбинезон Водоотпорни Панталони Солидна Панталони Лигавче Јога Панталони

queshizhe Снег Изолирани Боја Џеб машки Комбинезон Водоотпорни Панталони Солидна Панталони Лигавче Јога Панталони

евалуација:

DEN 1133.28
Од стока
Во магацинот

Материјал : Полиестер.Пакетот вклучува : 1 PC Панталони во Боја : Црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Pjs Сет,Сончоглед Печатени,Околу Врат,Висока Половината,Drawstring Половината,Едно Парче Jumpsuit Romper,Секојдневен Pantsuit,Лабава Nightwear,Секојдневен Loungewear Fashion This Симпатична Секојдневно Loungwear, Исто Така, Имаат Многу Детали : На Drawstring Половината Може Да Се Прилагоди На Вашиот Половината За Удобно Се Вклопуваат.Силна Боја Ви Овозможува Да Остане Стилски И Во Добро Расположение, Без Разлика Дали Сте Дома Или Спиење.Drawstring затворање.Панталони Должина : Long Casual Long Pjs Дизајниран Со Различни И Шик Се Врзуваат За Печатење,Која Додадете Повеќе Шарм И Моменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи