.

.

G. S Premium Германски Одделение Коска Риџ Мапирање Caliper Прстен Стил Стоматолошки - Најдобар Квалитет

G. S Premium Германски Одделение Коска Риџ Мапирање Caliper Прстен Стил Стоматолошки - Најдобар Квалитет

евалуација:

DEN 201.12
Од стока
Во магацинот

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S PREMIUM ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ КОСКА РИЏ МАПИРАЊЕ CALIPER ПРСТЕН СТИЛ СТОМАТОЛОШКИ - НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S PREMIUM ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ КОСКА РИЏ МАПИРАЊЕ CALIPER ПРСТЕН СТИЛ СТОМАТОЛОШКИ - НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Детални спецификации

Додатоци на производи