.

.

Велосипед Cleat Маска, Практични Преносни Монтажни Cleat Покритие за Велосипед за Велосипед

Велосипед Cleat Маска, Практични Преносни Монтажни Cleat Покритие за Велосипед за Велосипед

евалуација:

DEN 523.20
Од стока
Во магацинот

Ж-SPD-SL е компатибилен и за СПД СТИЛ систем.Анти-пропадна заштита, лесно да се размонтираат, и лесно да се носат.Ж-KEO е компатибилен со ИЗГЛЕД KEO, Wellgo RC7, E-ARC10/10 K/11, E-BLK10/10 K/11. Ж-ДЕЛТА е компатибилен за ПОГЛЕДНЕ Делта, за Wellgo RC5 систем, за E-ARC1/5, E-BLK1/5. Се намали носат на cleat, не е лесно да се лизга додека се движат.

Детални спецификации

Додатоци на производи