.

.

Tameo TMK174 Tyrrell 006 Ford - 1973 - Бел Метал сет за во Автомобил - Скала 1:43, произведено во Италија

Tameo TMK174 Tyrrell 006 Ford - 1973 - Бел Метал сет за во Автомобил - Скала 1:43, произведено во Италија

евалуација:

DEN 1615.20
Од стока
Во магацинот

Бел Метал сет за во Автомобил СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО.Бел Метал & Фото Etch Делови.Собранието Инструкции се вклучени.Вода Слајд Decals. 1 : 43 Скала.Tameo TMK174 Tyrrell 006 Ford - 1973 - Бел Метал сет за во Автомобил - Скала 1 : 43, Направени во Италија.

Детални спецификации

Додатоци на производи