.

.

Dell XPS Бизнис Лаптоп, 15.6 Инчен FHD+, Intel Core i7-10750H Процесор, RAM меморија 64GB, 2TB PCIe SSD, GeForce GTX 1650 Ti 4GB GDDR6, Fingerpring Читателот, позадинско осветлување Тастатура, Windows 11 Дома (Најнов ?

Dell XPS Бизнис Лаптоп, 15.6 Инчен FHD+, Intel Core i7-10750H Процесор, RAM меморија 64GB, 2TB PCIe SSD, GeForce

евалуација:

DEN 9349.20
Од стока
Во магацинот

【Чување & RAM меморија】Уживате до 15x побрзо перформанси од традиционалните хард диск со 2 ТБ PCIe NVMe М. 2 SSD меморија и искуство за подобрување на задачите со повисок пропусен опсег благодарение на 64 GB RAM меморија. 【Процесор】10 Генерација Intel Core i7-10750 H 2.60 GHz 6-Core Процесор (12 MB Intel Smart Кеш, до 5.0 GHz). 【Екранот】15.6" FHD+ (1920 x 1200) Infinity Edge Не-Touch Анти-Отсјај 500-Nit Екранот. 【Оперативен Систем】Windows 11 Дома, 64-битна, на англиски јазик. 【Конективност】Убиец Wi-Fi 6 AX1650 (2x2) и Bluetooth 5.0.

Детални спецификации

Додатоци на производи