.

.

Ѕидот Дупка Видов во Собата, СДС месо тело Конкретни Цемент Камен Вежба Ѕид Дупка Видов Вежба Малку со 200mm Род 50mm Клуч за Полнење

Ѕидот Дупка Видов во Собата, СДС месо тело Конкретни Цемент Камен Вежба Ѕид Дупка Видов Вежба Малку со 200mm

евалуација:

DEN 846.96
Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 1.Тоа е стабилна и има одлични перформанси при користење. 100% сосема нов висок квалитет право цемент камен видов, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, безбедно да се use2.

Детални спецификации

Додатоци на производи