.

.

Aduro Спорт Висока надморска Височина Обука Маска за Кардио Тренинг Работи Дишење Тренингот за Мажи & Жени

Aduro Спорт Висока надморска Височина Обука Маска за Кардио Тренинг Работи Дишење Тренингот за Мажи & Жени

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Зошто да изберете Aduro Спорт?Бидејќи ние се врати нашиот Висока надморска Височина Обука Маски со живот ограничена гаранција и пријателски 24/7 НИ услуги на клиентите, па може да се купи со доверба и да имаат целосен мир на умот.ВИСОКАТА надморска ВИСОЧИНА МАСКА - Aduro Спорт маска предизвици себе си да се изврши подобро тренингот и ја подобрува општата издржливост.КАПАЦИТЕТ на белите ДРОБОВИ - Тоа помага да се прошири и да се подобри вашиот организам, без да се направи тони кардио тренинг и долго напорни тренингот.УДОБНО ДА се НОСАТ - Ние дизајниран оваа фитнес маска за кислород со здрав дише еластична ремени, удобно да се носат додека работат надвор.ФУНКЦИОНИРА ОДЛИЧНО - 4 Ниво прилагодливи дишење маска нивоа направи наједноставните задачи сè посилно и вежбање поинтензивни, како на вашите потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи