.

.

Бања Прибор За Поставување 6 Парче Пластика Подарок Сет Четка За Заби Држач,Четка За Заби Првенство, Сапун Фармацевт,Сапун Јадење,Тоалет Држач, Четка,Корпата За Ѓуб?

Бања Прибор За Поставување 6 Парче Пластика Подарок Сет Четка За Заби Држач,Четка За Заби Првенство, Сапун Фармацевт,Сапун

евалуација:

DEN 1476.00
Од стока
Во магацинот

Пластика Пп.PP Материјал:Нашата бања додатоци се изработени од АБС материјал, кој е тешко, влијание-отпорни, и отпорно на гребење и отпорен на корозија.СТИЛСКИ ДИЗАЈН :Овој сет на бања додатоци може да зема вашата бања декорација на едно ново ниво, со што на вашата бања изгледа neater и почиста.Бања комплет, исто така може да го подобри чувството на модата за секоја бања.СОВРШЕН ПОДАРОЦИ:Оваа бања додаток ќе биде добар подарок за љубителите, семејство, пријатели и колеги.Сет Вклучува :1 Сапун Фармацевт, 1 Држач, Четка За Заби, 1 Четка За Заби Првенство, 1 Сапун Сад, 1 Тоалет Држач, Четка,1 Корпата За Ѓубре.

Детални спецификации

Додатоци на производи