.

.

SOLY HUX Девојка е Писмо за Печатење Долг Ракав Sweatshirt Врвот и Панталони Сет 2 Парче Облека

SOLY HUX Девојка е Писмо за Печатење Долг Ракав Sweatshirt Врвот и Панталони Сет 2 Парче Облека

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Полиестер, Spandex.Се повлече На затворање.Долг ракав pullover и панталони во собата.Ткаенини : Ткаенина и има некои се водат, меки и удобни.Карактеристики : Писмо за печатење, долг ракав pullover sweatshirt, еластичен појас панталони, модерен.Погодни прилики : Одговара за секојдневен носат, училиште, тренингот, на секојдневниот живот и на појдовни.Големина препорака : погледнете големината на табелата кои ние се обезбеди во нашата фотографии (не е).Повеќе Симпатична Облека Се Препорачува За Вас : .

Детални спецификации

Додатоци на производи