.

.

Allwiner Мраз Ролери за Лице Очите и Вратот за да Заличи на Кожата & Подобри Вашиот Природен Сјај/Обновливи Лицето Третман за да се Стегне & Tone (тон на Кожата & De-Плескавиц

Allwiner Мраз Ролери за Лице Очите и Вратот за да Заличи на Кожата & Подобри Вашиот Природен Сјај/Обновливи

евалуација:

DEN 782.16
Од стока
Во магацинот

Затегнете кожата : се Соочуваат со ролери massager е мраз тркала контура дизајн може да се стегне на кожата, додека продлабочување на лицето контура.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на size The бои може да постои мала разлика поради различни screens Package Including1 * Мраз послужавник за лице.Опис : Хокеј на послужавник за лице е лесно да се носат, многу погоден за носење околу, и може да се користи удобно во секое време, насекаде.Се користи за : Лице мраз ролери може да се користи за секојдневна нега, навлажнувачки, отстранување на ќеси под очите, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи