.

.

Тиркизна Мермер Туш Завеса за Бања, Модерен Апстракт Зелената Луксузни Океанот Туш Завеса Сет со Куки, Златен Разбиена Водоотпорен Материјал Крпа Бања Завеса за Ба

Тиркизна Мермер Туш Завеса за Бања, Модерен Апстракт Зелената Луксузни Океанот Туш Завеса Сет со Куки, Златен

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Повеќе : Ова туш завеса не само како бања завеса, но исто така може да се користи како хотел туш завеса, вратата завеса, прозорец завеса, соба партиција завеса, партиска позадина.Ве молиме да се разбере тоа.Може да биде машина за перат.Совршен декор за празници, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година. 12 куки вклучени, лесно да го инсталирате туш завеса.Не туш завеса лагер е потребно.Туш Завеси за Бања : - Живописни бои ќе се направи нов изглед за вашата бања декорација.Боја : Користењето на 3 D дигитална технологија на печатење, една страна се печатат, на другата страна е бела, живописни бои ќе ја направат вашата бања светла и да бидете среќни откако уморни ден.Ние, исто така, имаат различни фестивали дизајн како Денот на Вљубените, Св.Големина:Општи 72 x 72 инчи се вклопат за повеќето бањи.Материјал : Направен од 100% полиестер, водоотпорен материјал материјал. Patricks Ден, Велигден, Падне, ноќта на Вештерките, Божиќ и секаде на друго место треба бања завеса бања украси.Повод : туш завеса, исто така, погодна за camper, стан, клуб, теретана, хотел,dorm туш, отворен двор, farmhouse.Ние, исто така, имаат и други големина одговара на мал/кабина RV camper екстра долг Завеси за различни бања оркестарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи