.

.

AZSG Бран Спреј Пластика Втиснување Папки за-Карта во донесувањето Одлуки Фото Албум DIY Scrapbooking

AZSG Бран Спреј Пластика Втиснување Папки за-Карта во донесувањето Одлуки Фото Албум DIY Scrapbooking

евалуација:

DEN 191.52
Од стока
Во магацинот

Големина:10.5*14.5 cm (4.13*5.71 инчен).Материјал:пластика. 2 парчиња / пакет.Висок квалитет на Шаблон Врежана за хартија изработката.Оваа пластика втиснување папка е одлична за картички, scrapbooking, дома декор и голем број на други хартија занаети.

Детални спецификации

Додатоци на производи