.

.

9/3 Компјутери/Set СДС Плус месо тело Дупка Видов Машина Конкретни Цемент Ѕид Дупка Видов Вежба Битови Професионални Дијамант Дупка Видов за Тули Конкретни Цемент Ка?

9/3 Компјутери/Set СДС Плус месо тело Дупка Видов Машина Конкретни Цемент Ѕид Дупка Видов Вежба Битови Професионални

евалуација:

DEN 861.60
Од стока
Во магацинот

Користење на Електрична Чекан на влијанието и ротација на функцијата на ѕидот, шупливи тули за да работат климатизација дупки, цевки дупки и така натаму.ДОЛГО СДС ПЛУС месо тело : Доаѓаат со СДС пулс месо тело за оваа цемент вежба битови, машки конец адаптер дизајн, одговара на вашиот вежба чак прицврстување и многу повеќе да се подобри speedier дупчење.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Едноставна операција, лесна за употреба и брз перфориран.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова ѕидани дупка видов комплет лесно вежби преку најчестите ѕид материјали (тули, adobe, бетон, цемент, и камен) за да ви овозможи да се инсталира AC цевки, водоводните цевки, издувните црева, и многу повеќе!.ГОЛЕМИНА:Дијаметри се достапни во различни големини : 30мм, 40mm, 68mm, 80mm, 100mm, одговара за било ротари чекан вежба која ги прифаќа СДС-max месо тело.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : конкретни дупка видов комплет направени од волфрам челик и легури, висока фреквенција технологија на заварување, заварување отвори е многу силна, мазна внатре и надвор заварување устата. "Опис : производот е направен од висок квалитет на alloylong живот, најдобри resistance Suitable за црвена тула ѕид, цемент ѕид, ѕид од тули, пена, тули и шупливи brick Please забелешка максимална брзина!Технички параметри : Дијаметар : 30/40/68/80/100 mm Cutting дијаметар : 65mm Handle дијаметар : 65mm Chip flute должина : 50mm Useful должина : 50mm Total должина : 370mm Material волфрам steel Maximum сечење длабочина : 1000 Blade големина : 6.

Детални спецификации

Додатоци на производи