.

.

LINACAO 20pcs Прилагодливи ПВЦ Камен Држач за Пропелер со Седло Клип 20-40mm Гориво Цевка Цевка менгеме Таванот монтажа Заградата Водоводни Приклучоци (Боја : Мулти-Обоени, ?

LINACAO 20pcs Прилагодливи ПВЦ Камен Држач за Пропелер со Седло Клип 20-40mm Гориво Цевка Цевка менгеме Таванот

евалуација:

DEN 1008.00
Од стока
Во магацинот

100% Сосема нов &Highquality Material ПВЦ.Дебела Камен ѕид, студена и притисокот отпорна, целосно спецификации.Одговара Камен OD : 20mm, 25мм, 32-милиметри, 40mm.Примена : Наводнување Hydroponic Систем.Опис:100% Сосема нов &Highquality Material PVCThick Камен ѕид, студена и притисокот отпорна, целосно specifications Fit Камен OD : 20mm, 25мм, 32-милиметри, 40mm Application : Наводнување Hydroponic System20pcs X Камен менгеме.

Детални спецификации

Додатоци на производи