.

.

RUITAIQIN SHITU 1PC Мода Едноставна Метал Нишалото Pendulos Pendulums за Dowsing Спирала Конус Антички Злато Сребро Реики Накит за Подарок YLSH106 (Боја : Cupreous)

RUITAIQIN SHITU 1PC Мода Едноставна Метал Нишалото Pendulos Pendulums за Dowsing Спирала Конус Антички Злато

евалуација:

DEN 1737.60
Од стока
Во магацинот

1.Природни кристали и камен имаат енергија од природата, кристално точка може подобро да се концентрираат на енергија во горниот дел, се користи за да се лекува, се приспособат на телото, најдобрата алатка на духот телото. 2.Ќе се формира моќна енергија полето од центарот, и енергија ќе се испуштаат директно од врвот совет, каде и кристално столб се поставени. 3.Подобрување на ефикасноста на работата.Енергијата на кристал може да го исчистите умот и refresh еден дух.Седи медитација со кристално точка ќе ја зајакне вашите лични извор на инспирација и изостри вашиот ум. 4.Намалување на електромагнетна радијација.Стави кристал точка на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да го намали својот зрачење, заштита на човековото тело не ќе биде премногу интерференција со електромагнетни бранови.Овие камења се многу погодни за внатрешна декорација, како вазна, спојници, украсни орнаменти, риба резервоарот додатоци, итн.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме не ја врати стоката по волја, ви благодарам за вашата соработка!Големината и weight Pendulum големина:40*20*20mm Chain должина : 180mm Weight:10g.

Детални спецификации

Додатоци на производи