.

.

Облик Еден пакет sterilized мастило чаши за PMU Microblade, тетоважа мастило чаши/Трајна Шминка Патент од страна на Biocutem

Облик Еден пакет sterilized мастило чаши за PMU Microblade, тетоважа мастило чаши/Трајна Шминка Патент од страна

евалуација:

DEN 912.00
Од стока
Во магацинот

Единствени дизајниран од страна на Biocutem и Патент во облик на еден пакет sterilized индивидуални Мастило чаши за Трајна Шминка, бидејќи ние се грижиме за тебе и клиентите безбедност.Ова мастило чаши може да се користат различни и одвоени едни од други лесно.Количина : 168pcs/ Кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи