.

.

Тигар Око Камен Тројна Заштита Нараквица, Хематит Црна Obsidian Богатство Нараквици за Мажи Жени Донесе Среќа, Просперитет, Beaded Буда Кристали Исцелување Накит Јаже Вод

Тигар Око Камен Тројна Заштита Нараквица, Хематит Црна Obsidian Богатство Нараквици за Мажи Жени Донесе Среќа,

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Оваа тројна заштита наслов богатство бразлетна е погоден за секого.Тројна заштита хривнија може да се балансираат емоции, лечи негативни емоции, помага да се зголеми самодовербата, привлекува богатството и носи добра среќа, просперитет и енергија исцелување.Енергијата на Obsidian Фенг Шуи Богатство Хривнија може да се привлечат и собираат богатство, олеснување на вознемиреноста и благослови мир.Црна obsidian нè заштити против нивните негативност, штит ни од нивната енергија и заштита на нашата енергија.Облечен Тигар Око нè прави невидливи против другите луѓе влијанија или судот.Добро познат по неговите заштитни сила која може да го штити секој од негативни влијанија, а во исто време чистење на негативна енергија во нивните тела.Производи Вклучуваат : 1 x Тигар Око Тројна Заштита Нараквица.Децата ве молиме да го користите под возрасни надзор!.39 инчи(10мм, за 7. 【Obsidian Фенг Шуи Богатство Хривнија】 : Obsidian Фенг Шуи Богатство Бразлетна е внимателно рачно изработени со висок сјај природни кристал бисери на obsidian, тигар око и хематит.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Кога носат еден тигар око нараквица, го штити нас од мислењата на другите, и носи среќа и просперитет.Obsidian, исто така познат како "црн вулкански камен" или "црна ахат", има силна исцелување ефект и може да се заштити негативни емоции од други луѓе.Конечно дизајниран круг, висок сјај, удобен за носење, силна и носат-отпорни, не е лесно да се деформира, но лесно може да се земе и да се носат, заштита исцелување кристали нараквица со тројно здравствени функции.Тигар Око Бразлетна : Тигар Око штити нас од други луѓе лоша намера кои може да наштети на нас.Долгорочно носи е корисна за здравствената заштита, магнетна терапија, и губење на тежината.Таа има силни лековити својства.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На пример, ние сите знаеме некој негативен дека "канализација нашата енергија".

Детални спецификации

Додатоци на производи