.

.

YDSLZQ Шише за Вода 14oz/24.6 мл Вода Шише Пластична Чаша Вода BPA Free Спортски Преносни Придружни Шише Вода Волумен Скала Вода Jug Функционална

YDSLZQ Шише за Вода 14oz/24.6 мл Вода Шише Пластична Чаша Вода BPA Free Спортски Преносни Придружни Шише Вода

евалуација:

DEN 780.24
Од стока
Во магацинот

Овие шишиња со вода се изработени од нетоксични пластични дека не содржат phthalates и BPA.Шише тело се чувствува удобно и деликатна, трајни, има добра капка отпор, и не е лесно да се кршат.На шише за вода е отпорна на висока температура и ниска температура, и доаѓа со силиконска лента за лесно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи