.

.

Ривал Бокс Елита Активни Тренерки со Јака Црвена

Ривал Бокс Елита Активни Тренерки со Јака Црвена

евалуација:

DEN 1919.76
Од стока
Во магацинот

Надворешен Материјал : Дише dobby точка полиестер; Внатрешни работи Ткаенини : Поли победа мрежа.Прилагодливи дното јакна drawstring.Јакна назад отворите за вентилација и конусни bottoms. 2" полиестер еластична лента за околу глуждот и манжетни.Јакна : 2 странични џебови со патентите; Панталони : 2 странични џебови и 1 задниот џеб со патентите.Ривал Бокс Елита Активни Тренерки со Јака е совршен додаток за вас и вашиот тим.Една убава комбинација на квалитет и стил, Елита Активни Тренерки нуди идеалниот спој на исклучителни перформанси и одлична спортски стил.Елитата Активни Тренерки е избран од страна на Светски Шампиони како што Vasiliy Lomachenko, Artur Beterbiev, Eleider Alvarez и другите во outfitting нивниот тим.Надворешен Материјал : Дише dobby точка полиестер.Внатрешни работи Ткаенини : Поли победа мрежа.Прилагодливи дното јакна drawstring.Јакна назад отворите за вентилација и конусни bottoms. 2" полиестер еластична лента за околу глуждот и манжетни.Јакна : 2 странични џебови со патентите.Панталони : 2 странични џебови и 1 задниот џеб со патентите.Везени и печатени Ривал графика.

Детални спецификации

Додатоци на производи