.

.

Мраз Ролери за Лице Jaywayne Мраз Лице Ролери DIY Силикони Мраз Ролери Лицето Massager Мраз Ролери за Очи Мраз Калап за Лице Massager, за Нега на Кожата (Розева)

Мраз Ролери за Лице Jaywayne Мраз Лице Ролери DIY Силикони Мраз Ролери Лицето Massager Мраз Ролери за Очи Мраз

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Обновливи : Ова Лицето Мраз Ролери е лесно да се работи.Тоа може да се користи по додавање на вода, етерични масла и рози, итн, а потоа ставете го во фрижидер и по замрзнување, само слајд на чиста кожа., и тоа исто така може да се рециклираат.Покрај тоа, силикони за нега на кожата алатки се храна-одделение, BPA-free.Подобрување на Кожата, Текстура : Уживајте во подмладителен ефекти кои студени температури може да го имаат врз вашата кожа.подобрување на вашата кожа текстура.Ги намалува порите, црвенило т прелива вода премногу целост, и да се задржи врската нема вода overflow пред замрзнувач. 2. Почекајте неколку минути пред отворање или работат под вода за да се олабави капак. 3. По чистење, отворен коцки мраз, користете крајот без дупки, и да ги применуваат на лицето со кружни движења. 4. Конечно, ќе треба да се исчисти лицето и потоа направете вашиот последователна нега на кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи