.

.

SIFDNRGNFN Страната Ореви 2/25pcs M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој Хексагонални Хексадецимален Главата Serrated Spinlock Страната Орев Locknut DIN6923 сврзувачки елемент

SIFDNRGNFN Страната Ореви 2/25pcs M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој Хексагонални Хексадецимален

евалуација:

DEN 363.36
Од стока
Во магацинот

Анти- ' рѓа и анти-корозија.Издржлив и силен Страната Ореви, совршен за внатрешна и надворешна употреба.Прирабница Ореви се одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е исто така именуван 18-8 нерѓосувачки челик, што е речиси цврсти како челик и стои до отворено, washdown, и други корозивни средини без rusting.Овие метрички нерѓосувачки челик ореви имаат страната која го прави истото работно место, ширење притисок низ неговата површина за силна задржете.Тие исто така се нарекува јака ореви.На serrated страната на орев дела како интегрирана миење, ефикасно да се шири надвор и дистрибуција на притисок еднакво на сајтот.Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Материјал : не ' рѓосувачки steel Size : метрички навој M3/M4/М5/M6/М8/M10/M12 Forged, Угасне и Зацврстен да имаат повисоки перформанси.

Детални спецификации

Додатоци на производи