.

.

Дупка Видов во Собата, погоден за носене Трајни Стабилна и Безбедна Стакло Шупливи Core Вежба Битови Анти- ' Рѓа за Стакло

Дупка Видов во Собата, погоден за носене Трајни Стабилна и Безбедна Стакло Шупливи Core Вежба Битови Анти- '

евалуација:

DEN 532.80
Од стока
Во магацинот

По термичка обработка, сечење на главата станува поостри, потрајни, цврсти, трајни, и има подолг живот. Подебел слој на песок и единствен позлата слој, подобрување на отпорност на абење и животот на дупка поотворени. 【ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ】 Подебел слој на песок и единствен позлата слој, подобрување на отпорност на абење и животот на дупка поотворени.4 во Пакет Листа : 1 x Стакло Ударна Дупка Поотворени . 【БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ】 Заостри одредување завртки со еден клуч да се направи вежба повеќе стабилно и безбедно, без да се грижиш за безбедност опасности.Функција : 1.2 in Drill месо тело со Дијаметар : Прибл.Спецификација : Предмет Тип : Стакло Ударна Дупка Opener Material : Легури Steel Hole Големина : Прибл.4 in Total Должина : Околу. Погоден за удирање операции како што се стакло, керамика, подни плочки, мермер, vitrified плочки, итн. Триаголен нога се справува со се повеќе стабилни за време на употреба, подобрување на работа ефикасност и заштеда на време.

Детални спецификации

Item Type:
Glass Drill Hole Opener
Material:
Alloy Steel
Hole Size:
Approx. 35mm / 1.4in
Total Length:
Approx. 55mm / 2.2in
Working Depth:
Approx. 30mm / 1.2in
Drill Shank Diameter:
Approx. 10mm / 0.4in
Package List:
1 x Glass Drill Hole Opener  :

Додатоци на производи