.

.

Milageto Стакло Машина Сечење Алатки Застаклување + Пополнување Цевка

Milageto Стакло Машина Сечење Алатки Застаклување + Пополнување Цевка

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Тркалезна метална врата главата да чукнам стакло по сечење или стави под гребење стакло и подели на стакло.Мини големина, лесно да ги носите.Одлично за сечење стакло, огледало и керамика, итн.Голем простор метал нафта feed цевки, мазна масло водителка.Против пролизгување и издржливи метална рачка, ергономија се справи со дизајн,удобно да зафат, долго време се користи за заштеда на трудот.Дијамант легура сечење и тркала, висока цврстина и лесно сечење,продолжен сечење и тркала за пошироката сечење опсег.Опис : - Дијамант легура сечење и тркала, висока цврстина и лесно сечење,продолжен сечење и тркала за пошироката сечење опсег. - Анти-лизга и издржливи метална рачка, ергономија се справи со дизајн,удобно да зафат, долго време се користи за заштеда на трудот. - Тркалезна метална врата главата да чукнам стакло по сечење или стави под гребење стакло и подели на стакло. - Голем простор метал нафта feed цевки, мазна масло водителка. - Мини големина, лесно да ги носите.Одлично за сечење стакло, огледало и керамика, итн.Спецификација : - Големина(L x W) : Прибл. 17.5 x 1.6 cm Package Вклучува : 1 Парче Стакло Cutter1 Парче Масло Додатен Pipe1 Парче за Чување.

Детални спецификации

Додатоци на производи