.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера Трага Камера 720P Игра Лов Камери со Ноќно Водоотпорен Ноќ Визија Диви Животни Детектор Трага Камера Брза Испорака Областа Следење на Ка?

M5RU Инфраред Отворено Камера Трага Камера 720P Игра Лов Камери со Ноќно Водоотпорен Ноќ Визија Диви Животни

евалуација:

DEN 2052.00
Од стока
Во магацинот

*1.Тоа може да се користи како за следење на животните активност траекторијата или навики. *2.Тоа може да се користи за диви животни набљудување и истражување, и фотографирање на слики и видео записи на диви животни. *3.Се користи за спорт камери, возење велосипед, возење, кампување или истражување. *4.Се користи за надзор камери, домови, канцеларии и заедници. *5.Се користи во места каде докази за упадот треба да се добијат во затворени простории и на отворено.Specificatios : Image Sensor : 1 MP Боја CMOSPhoto резолуција : 5 MP 2560*1440 Video резолуција : 1280*720 P , 640*480 30 FPSTrigger време : 0.8 SWork режим : 3 Фотографии + 10-ти Video PIR агол : 110 degree Lens : широк 120 degree IR LED : 46pcs 940nm црна Светлини, 15 MPIR Растојание : 15 MMemory : Максимум 32 GB Micro SD (Не се вклучени) USB Слот : 5pins USB 2.0 Напојување : 2 парчиња батерија 18650 или DC 5 VWaterproof : IP54 Stand-од страна на Time : 12 Months Stand-од страна на струјата : 0.01 m ASize : 135*90*55 MMWeight : 160g Temperature : -10~+70/-14~+158 Certification : CE FCC ROHSPackage Содржина : 1*PR300 C лов camera1*Bundle1*картичка reader1*USB cable1*упатството.

Детални спецификации

Додатоци на производи