.

.

Уредната Зебра Здрав Книга Кошница Сад - Количка за Складирање Кутија Организаторот за Библиотеката, Готвачите, Деца Книги, Списанија Носителот, Организација Корп?

Уредната Зебра Здрав Книга Кошница Сад - Количка за Складирање Кутија Организаторот за Библиотеката, Готвачите,

евалуација:

DEN 310.56
Од стока
Во магацинот

кошница доаѓа во НЕУТРАЛНА СИВА & боја на слонова коска БОИ со ЕЛЕГАНТЕН ЈАЖЕ РАЧКИ за лесно носење.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ & ЧИСТИ - Нашата Книга Кошница не е само лесен и трајни, но, исто така, огради лесно, така што ќе може да се стави настрана кога не е во употреба.Купувањето е поддржан од животот, гаранција за парите назад.Сепак, ако не се задоволни, НИЕ ЌЕ ги ОБЕЗБЕДИ ЦЕЛОСНА НАПЛАТА - БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!Купи сега и се чувствуваат радост на уредни, uncluttered дом!.Издржливи и еко-пријателски да се осигура дека тоа ќе трае многу години.СТИЛСКИ ИЗГЛЕД, НЕУТРАЛНИ БОИ ОДГОВАРА на СЕКОЈА СОБА ОРКЕСТАРОТ - Нашите декоративни книга бин додава прекрасен поднесе жалба до секоја соба во дом - семејство соба, кујна, спална соба, детска соба, бебе соба, градинка.Достапни во неутрални бои или сива боја и боја на слонова коска, оваа складирање кошница ќе изгледа совршен во секоја соба.Ќе може на самото место чистење флеки со влажна крпа и благ сапун или рака мие заврши кошница кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи