.

.

WIONC Британски Ретро Керамика Кафе Тенџере Кафе Чинијата Лажица Поставите Божиќ Кригла Коска Кина, Чаша Чај (Боја : 4-парче сет, Големина : Како на сликата покажува)

WIONC Британски Ретро Керамика Кафе Тенџере Кафе Чинијата Лажица Поставите Божиќ Кригла Коска Кина, Чаша Чај

евалуација:

DEN 23372.64
Од стока
Во магацинот

Пријатен за око, генијален работа.Исклучителна појавување ви овозможува да се доживее на поинаков шарм.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.Пријатен за око, генијален работа.Исклучителна појавување ви овозможува да се доживее на поинаков шарм.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.Материјал : Porcelain Packing листа : 1 постави* првенство.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да варира од различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Pinyue е извонреден избор за подобар life See вистински глава за детали, кои ви даваат различен вкус во животот.

Детални спецификации

Додатоци на производи