.

.

JingJian Рака Борење Битка Маса, Професионален Стандард на Арм Борење Битка Маса,Погоден за Домашна Теретана Или Канцеларија Слободно Област

JingJian Рака Борење Битка Маса, Професионален Стандард на Арм Борење Битка Маса,Погоден за Домашна Теретана

евалуација:

DEN 1701.60
Од стока
Во магацинот

МЕРЕЊА : Табела Големина : 91.98 inch Diameter : 28 mm/1.Оваа табела, специфично дизајнирани за користење на професионални armwrestling турнири. [Упатство ЗА УПОТРЕБА] На ременче за на маса е идеален избор за дома или канцеларија за забава, и е исто така добра опрема за фитнес клубови.15 инчи); структура преглед : 50 x 50 cm (19.5 x W : 65 cm (36*беа 25,5 инчи); табела висина : 112 cm (44.Во битка, зглобовите и двете страни се подобро заштитени од повреда, а позицијата на надлактицата подлоги може да се прилагоди, која може да се користи за левата и десната рака натпревари.ЗА ПРЕВОЗ : Приоритетот е даден на превозот од странство магацини.68 инчи); рачка : челик, должина : 15.98 инчи) ); Дијаметар : 28 mm (1. [ОТСТРАНЛИВ] дизајн на лактот влошки и надлактицата заштита влошки можат да се осигура дека играчите зглобовите се подобро заштитени во текот на играта, ќе не боли своите раце, имаат умерена меки и тврди деформација, и се трајни.68 inch Handle : челик, должина : 15.[МАСА ГОЛЕМИНА] L : 91.15 inch Structure Преглед : 50 x 50 cm /19.Тоа е на маса за силни мажи и жени да се премине на нивните раце. [ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ] рамката е направена од челик, и три-слој одбор е засилен индустриски одбор, кој е повеќе здрав.

Детални спецификации

Додатоци на производи