.

.

ngdt Бања Прибор Поставите Бања Прибор Делови Целосен Сет на Мермер се Погледне Countertop Суета Додатоци-Сино-Пет

ngdt Бања Прибор Поставите Бања Прибор Делови Целосен Сет на Мермер се Погледне Countertop Суета Додатоци-Сино-Пет

евалуација:

DEN 2131.20
Од стока
Во магацинот

Име : бања перење kit Size : Референтен picture Weight : 2kg Contains : 1*Пет парче set Tip : Поради прирачник за работа, лична мерење на агол може да се deviated, вистински производ ќе надвладее. Устата чаша носителот design Save простор за бања, при додавање на елеганција и чување на бања чисти и tidy2. 【Лесно да се Чисти】 : Бидејќи сите измијте го поставите врти се умно заврши во светли бои, средства за чистење нив е лесно. Separable четка за заби holder Petal форма, модерен минималистички стил, таписерии и детални четка за заби рамка design4. 【Домот Допир】 : Користите било кој од нашите Бања Додаток сет на производи за да го подигнете веднаш било бања или тоалет.Бања Додаток Поставува Бања Прибор за Перење Поставува Хотел и Угостителство Home Features1. Сапун истекување design Leakage дизајн ви овозможува да се исуши сапун, не е лесно да се стопи со вода, елегантен и великодушни дизајн, покажуваат вашиот вкус за мода.Секој сет исто така е идеален за dorm соба се движи и колеџ посети.

Детални спецификации

Додатоци на производи