.

.

19Pcs на Дупка Видов Комплет 3/4-6 Дупка Вежба Малку со Комплетен Сет на 19-152mm Дрво Дупка Видов со Mandrel

19Pcs на Дупка Видов Комплет 3/4-6 Дупка Вежба Малку со Комплетен Сет на 19-152mm Дрво Дупка Видов со Mandrel

евалуација:

DEN 1377.36
Од стока
Во магацинот

Овие дупка пили се изработени од high speed челик со висока цврстина и отпорност на абење, и може да се постигне брзо и чисто сечење.На исклучителна serrations се дизајнирани за брзо сечење без да бидат заглавени, изработка на машини за сечење побрзо и здодевна.Овие дупка пили се погодни за сечење на меки материјали како што се пластика одбори, тенка пвц плочи, гипс табли, плута, итн.На машински дупка длабочина може да се 28mm, со висока точност и сјајни сечење на работ, особено отпорност.Комплет е опремен со арбор mandrel, навој род, клуч и монтажа плоча, лесен за употреба и да го замени.

Детални спецификации

Додатоци на производи