.

.

Компатибилен За Чевлички За Персонализирана За Деца Мека Силика Гел Имаат Америка Фудбал 2

Компатибилен За Чевлички За Персонализирана За Деца Мека Силика Гел Имаат Америка Фудбал 2

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Сите производи е генерички.Должината е 28cm±1cm, Ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас.Сите наши цел ќе биде транспортирана со 24 часа.Висок квалитет neoprene.поинаку Флип Апостолки имаат со Америка фудбал 2. парична казна компатибилен флип-апостолки Чекор за свој дизајн : 1. Сликата е поголема од 800*800.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Можете да поставите цел на .Откако ќе го добие и треба помош, ве молиме да ни каже.Сите цел ќе биде транспортирана со во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи